NASZ PROJEKT

MAGAZYN WEBDOBRY

Nasz zespół składający się z 1200 pracowników wywodzi się ze wszystkich dziedzin rzemiosła i wiedzy fachowej, co pozwala nam łączyć innowacyjne metody budowlane i odpowiedzialne zarządzanie projektami, aby wykonać zadanie.

Aby to osiągnąć, ściśle współpracujemy z architektami, inżynierami, podwykonawcami i klientami na każdym etapie procesu.

Wyzwanie w projekcie

A kiedy kończymy udany projekt, świętujemy ten sukces z każdą osobą, która go umożliwiła – od naszych partnerów po naszych oddanych pracowników. Jesteśmy firmą należącą w 100% do pracowników, których codzienne działania są kierowane przez nasze podstawowe wartości. Aby zrobić to dobrze.

OPIS

OPIS
PROJEKTU

Rozmiar : 16121 sq m
Lokalizacja : New York
Dyrektor : Webski Roman
Start projektu: 2015 Luty
Koniec projektu : 2016 Maj
Cena : $40m.

Wynik

FINALNY WYNIK

Dzięki temu doświadczeniu firma Warmhouse zdobyła wysoki poziom wiedzy w zakresie projektowania i realizacji luksusowych obiektów o wysokim standardzie, zawsze redukując złożoność każdego projektu do prostej konstrukcji.

Dbałość o funkcjonalność i zamiłowanie do łączenia różnych materiałów, faktur i stylów, które pozwalają naszym klientom nawiązać osobiste i długotrwałe relacje.

Bądźmy w kontakcie

DANE KONTAKTOWE

Telefon: +48883195076
E-mail: kontakt@webdobry.pl
Address: ul. Webska 3
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 10:00 – 23:00
Piątek — Sobota: 10:00 – 19:00