Przełomowe kobiety w budownictwie

Wskazówki dotyczące kupna nieruchomości

Istnieje wiele osób, które decydują się na zakup domu, który w obecnym stanie, by Bob Vila płacze.

Na początek, fixer uppers można nabyć za cenę tak niską, że sprawi, że oszalejesz, podczas gdy inne korzyści obejmują możliwość stworzenia unikalnie zaprojektowanego domu dostosowanego do własnego gustu i potencjalnie zrobić przystojny zysk, jeśli / kiedy przychodzi czas na odsprzedaż.

Zanim zaczniesz się rozglądać za idealnym fixer upper, oto kilka rzeczy, które warto mieć na uwadze.

Zrób to sam

Idealny fixer upper to taki, który ma głównie problemy kosmetyczne.  W związku z tym, że wszędzie pojawiają się programy typu „Remodeling tv”, wydaje nam się, że przekształcenie domu ze zniszczonego bałaganu w przestrzeń godną króla jest tak proste jak zbudowanie zestawu LEGO, ale w rzeczywistości należy być szczerym co do tego, co tak naprawdę można zrobić samemu.  W końcu zła praca DIY może stać się poważnym obciążeniem finansowym, fizycznym i emocjonalnym.

Inspekcja

Zanim kupisz, zleć ocenę nieruchomości certyfikowanemu i doświadczonemu inspektorowi domowemu.  Chcesz uniknąć wpadnięcia w tak głęboki dół finansowy, że zapomnisz, jak wygląda światło dzienne. Istnieje wiele różnych rodzajów inspekcji i specjalistów, którzy pomogą Ci stworzyć dokładną ocenę nieruchomości, na którą patrzysz.

Koszt

Kiedy jesteś gotowy, aby umieścić ofertę na fixer upper nieruchomości swoich marzeń, należy rozważyć sprawiedliwą wartość rynkową mniej wszelkie uaktualnienia / koszty naprawy.  Zastanów się, czy możesz negocjować cenę zakupu.  Niektórzy nabywcy są chętni do sprzedaży i ewentualnie będzie elastyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *